בוטיק הנביאים, ירושלים

חברת אזורים · רחוב הנביאים 25 · אכלוס: מאי, 2016

חדרים סוג שטח (מ״ר) מחיר*
4 רגילה 120 (+ 20 מרפסת) החל מ- 4,500,000 ₪
5 רגילה 154 החל מ- 15,000,000 ₪
נתוני דירות 4, 5 חדרים עודכנו לאחרונה בתאריך 21/05/2015. דווח על נתונים לא עדכניים.

על הפרויקט

פרויקט 'בוטיק הנביאים' הוא פרויקט ייחודי ויוקרתי, שמשתלב במהלך העירוני המחזיר עטרה ליושנה, והופך את רחוב הנביאים לאחד הרחובות המבוקשים בעיר.

מתחם מגורים יוקרתי, הבניין המתנשא לגובה של 7 קומות, מעמיד לרשותכם מתחם מגורים מעוצב בקפידה, המאפשר לכם לבחור מתוך מגוון סוגי דירות, מ- 2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהאוזים מרווחים. אתם מוזמנים לפתוח דלת לבית היוקרה החדש שלכם, בלב ירושלים, ברחוב הנביאים, וליהנות מנוף ייחודי ומבית שנראה בדיוק כפי שחלמתם.

דירות היוקרה בפרויקט 'בוטיק הנביאים' תוכננו ועוצבו תוך חשיבה על כל פרט קטן, ומעמידות לרשותכם מגוון אפשרויות מגורים מפנקות.

• עיצוב דינאמי, לכל אחד יש את החלום שלו ואת הצרכים שלו. הדירות בפרויקט הנביאים תוכננו כך שאתם תוכלו להגשים את החלום שלכם. עיצוב ותכנון הדירות בפרויקט מאפשר גמישות מקסימאלית כך שאתם תוכלו לעצב את הדירה לפי הצרכים שלכם על ידי איחוד דירות, הזזת קירות, שינוי מבנה החדרים ועוד.

• מרפסות, לרוב הדירות בפרויקט מרפסת צמודה. המרפסות הפונות לצד המזרחי או הדרומי נהנות מהנוף המרגש של העיר העתיקה והחומות המקיפות אותה, בעוד שהמרפסות הפונות לצד המערבי צופות על נוף אורבאני מרתק של ירושלים המודרנית. כמו כן, המרפסות בנויות בצורה כזאת שבחגים השונים תוכלו לחגוג תחת השמיים הירושלמים ולבנות במרפסת סוכה או לעצב שולחן חג מפנק.

• שירותים ייחודים, המתגוררים בפרויקט 'בוטיק הנביאים' ייהנו מהשירותים הייחודים המוצעים על ידי מלון הבוטיק הנמצא בקומת הכניסה. בנוסף, לרשות כל דירה קיימת האפשרות ליהנות מחניה פרטית בחנון תת קרקעי וממחסן אישי בקומת המרתף.

מתעניין בפרויקט?

קבל מידע נוסף על בוטיק הנביאים

הבניין

  • 7 קומות
  • 88 יחידות דיור
  • חניה פרטית לכל דירה
  • מחסן לכל דירה
חינוך עסקים
סיור ברחוב תמונת לווין

עסקאות קודמות בפרויקט ובסביבה על פי רשות המיסים

השכונה

גיל

השכלה

מצב משפחתי

פרויקטים באזור